Zapisy na listę

Zapisz się na Webinar!

 

Poznaj sposoby, które wspierają 

poczucie własnej wartości dziecka

 

Dowiedz się w jaki sposób uniknąć problemów

z poczuciem własnej wartości u dziecka

 

Jak nie sabotować własnej pracy włożonej w to, 

aby dziecko miało poczucie własnej wartości

 

Poczucie własnej wartości

Chcemy aby nasze dzieci potrafiły rozpoznać, co jest ważne, dążyły do realizacji swoich marzeń i osiągały sukcesy.

Jest to możliwe wtedy, gdy dziecko czuje się wartościowe, wierzy we własne możliwości, lubi i akceptuje siebie. Poczucie wlasnej wartości chroni przed braniem do siebie przeciwności, krytyki i niepowodzeń.

Jako rodzice mamy wpływ na to jak to poczucie własnej wartości naszego dziecka się kształtuje. Możemy je wzmacniać, ale niestety możemy je też osłabiać. Dlatego ważne jest przede wszystkim to, aby nie szkodzić i poszukiwać takich metod wychowawczych, które będą zarówno skuteczne, jak i budujące właśnie dla poczucia własnej wartości dziecka.

O mnie

Cześć, nazywam się Alicja Dzierżak

Jestem trenerką komunikacji, mediatorką, coachem i mamą 4-latki. Wspieram rodziców w ich codziennych wyzwaniach, pomagając odkrywać źródła problemów i znajdywać rozwiązania, które działają dla całej rodziny.

W mojej pracy opieram się na Porozumieniu Bez Przemocy (NVC), Rodzicielstwie Bliskości oraz najnowszych odkryciach neuronauki. Odbyłam setki godzin warsztatów u takich specjalistów jak: Liv Larsson, Miki Kashtan, Pernille Plantener, Sarah Peyton, Lawrance Cohen, Marta Kułaga, Joanna Berendt i Agnieszka Stein.

Sama przeszłam długą drogę od osoby, która bała się tego, że będzie krzyczeć na swoje dziecko, do mamy, która widzi jak to dziecko czuje się bezpiecznie, jest niesamowicie świadome siebie i swojej wartości.

Zapisz się na webinar

I dowiedz się jak sposób wychowana wpływa na poczucie własnej wartości dziecka, czego warto unikać, a czego warto robić więcej 🙂