Kurs:Mamo! Zadbaj o siebie.
Mamo-zadbaj-o-siebie-gdy-tracę-cierpliwość-gdy-nie-mam-siły-7

Chcesz być dobrą, kochającą mamą, ale szybko tracisz cierpliwość, krzyczysz i mówisz coś, czego później żałujesz?

A może zwyczajnie padasz na twarz i nie masz już siły na nic?

Mechanicznie robisz to, co musi być zrobione.

Nawet czas spędzony z dzieckiem stał się kolejnym obowiązkiem.

Wstajesz rano z myślą jak tu przetrwać do wieczora.

I tylko czekasz aż mąż wróci do domu, albo żeby podrzucić dziecko babci.

 

A miało być inaczej…

Mamo! Zadbaj o siebie!

Aby mieć codziennie energię na wspólne zabawy z dzieckiem, cieszyć się swoim macierzyństwem, z uśmiechem i cierpliwością wspierać swoje dziecko w codziennych wyzwaniach. I aby w Twoim domu panowała serdeczna atmosfera, a dni były pełne radości i spokoju.

W kursie Mamo! Zadbaj o siebie, nauczysz się prostych sposobów, jak dbać o siebie, po to abyś miała więcej energii i cierpliwości w codzienności. Dowiesz się też dlaczego to ważne żebyś dbała o swoje potrzeby i jak to wpływa na dobrostan Twojego dziecka.

Co znajdziesz w kursie

5 lekcji,

a w każdej:

Nagranie video, nagranie audio

Ćwiczenia i odrobina teori

Kupując ten kurs, przez 5 kolejnych dni otrzymasz maila z opisem tematu na dany dzień, nagraniem w formie audio i video, w którym przeprowadzę Cię przez ćwiczenie na dany dzień. Kurs jest tak podzielony, aby zajął Ci nie więcej niż 15-20 minut dziennie. W tym czasie poradzisz sobie ze swoimi największymi blokadami i poznasz sposoby na dbanie o siebie, z których będziesz mogła korzystać codziennie, w różnych sytuacjach. Nauczysz się rozpoznawać kiedy potrzebujesz zadbać o siebie oraz jak to zrobić w kilka chwil.

Małe kroki, które prowadzą do ogromnych rezultatów

Kurs powstał w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą samoregulacji, NVC i neurobiologii. Dlatego mogę cię zapewnić, że to działa. Potrzebujesz dziennie 15 minut na wykonanie ćwiczeń.

Podpowiem Ci też, jak tą wiedzę wdrożyć w praktyce, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. I abyś mogła po nią sięgnąć w trudnych sytuacjach.

Uczestnicząc w kursie dowiesz się

Dlaczego dbanie o siebie jest takie ważne

Jak rozpoznawać, że potrzebujesz zadbać o siebie

Jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, gdy nadchodzą silne emocje.

Co kieruje Twoimi działaniami

Co Cię blokuje

Czego potrzebujesz

Jak samej sobie dać wsparcie w trudnościach

Jak wprowadzić te zmiany w codzienność

Cześć, nazywam się Alicja Dzierżak,

Jestem trenerką komunikacji empatycznej, mediatorką i mamą 3 latki. Sama wciąż szukam sposobu na to, aby wychowywać dziecko w szacunku, poszanowaniu jego godności i integralności, i z uwzględnieniem tego, co jest ważne dla mnie i dla pozostałych członków mojej rodziny.

Jeszcze zanim zostałam mamą, wiedziałam, że będzie mi trudno, w różnych sytuacjach. Szukałam dla siebie rozwiązań, które pomogą mi zachować spokój, dobry nastrój i siły nawet wtedy, gdy będzie trudno. Spędziłam setki godzin na warsztatach z  NVC, samoregulacji, neurobiologii u najlepszych światowych specjalistów po to, aby wyłuskać z tej wiedzy wszystko to, co jest najbardziej wspierające zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie.

Chcę się dzielić tą wiedzą, abyśmy mogły być radosne w naszym rodzicielstwie i, aby nasze dzieci mogły rozkwitać w szczęśliwych, pełnych ciepła i bliskości rodzinach.

Alicja Dzierżak

Najczęściej zadawane pytania

Ten kurs to taka esencja, która pozwoli Ci na osiągnięcie szybkich rezultatów w krótkim czasie. Równocześnie to jeden z pierwszych kroków na drodze do stawania się Rodzicem. Im szybciej go podejmiesz, tym masz wiekszą szansę na zbudowanie trwałej i wspierającej relacji z dzieckiem.

To też mój najnowszy kurs, dlatego teraz proponuję go w niższej cenie na start.

Kiedy klikniesz przycisk „Kupuję kurs” zostaniesz przekierowana do strony potwierdzenia zamówienia, bardzo podobnej do tych w znanych Ci sklepach online, w jakich kupujesz książki albo ciuszki dla dzieci. Po kliknięciu przycisku „Zamawiam i płacę” pojawi się strona z informacjami dotyczącymi szybkich płatności przez PayU. Po zaksięgowaniu Twojego przelewu, otrzymasz maila z informacjami o dostępie do kursu.

Napisz mi o tym 🙂 Wspólnie zastanowimy się nad tym, co jest dla nas ważne w tej sytuacji i zdecydujemy co zrobić.

Wszystkie materiały otrzymasz na maila i będziesz mogla z nimi zrobić, co zechcesz 🙂

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz maila z informacją o zmianie stausu zamówienia.

Następnnie przez kolejne 6 dni otrzymasz maila z kolejnymi lekcjami i podsumowaniem kursu.